fbpx

Cennik usług

 
 
 

 


Zachowaj piękne chwile i pamiątkowe filmy na dłużej. Masz w swoich domowych zasobach cenne nagrania, uroczystości rodzinne uwiecznione na płytach? Wspomnienia zapisane na kasetach VHS? Nie chciałbyś ich stracić? Digitalizacja kaset jest jednym ze sposobów ich zabezpieczenia przed utratą danych. Cena przegrania kasety VHS na inny nośnik jest zależna od ilości udostępnionego nam materiału.

W naszej firmie wykonujemy usługi zgrywania kaset VHS na DVD, przegrywania kaset VHS na różne nośniki (CD, DVD, pendrive i inne), skanowania zdjęć. Na życzenie klienta udostępniamy cennik, choć cena przegrywania VHS na DVD jest niezależna od długości kasety, a od ilości przekazanych nam kaset.

Zajrzyj do naszego cennika i przekonaj się, że cena digitalizacji kaset nie jest wcale taka wysoka. Niewielkim kosztem możesz zabezpieczyć ważne dla Ciebie dane i zachować wspomnienia na dłużej. Niewielka cena przegrania kasety VHS na inny nośnik wynika z faktu, iż mamy naprawdę spore doświadczenie w tej dziedzinie i jesteśmy prawdziwymi pasjonatami tego, co robimy. W RetroChwilach zależy nam na Kliencie, na jego zadowoleniu, na bezpieczeństwie przekazanych nam danych. Cena nie jest najważniejsza, jeśli robi się coś z pasją.

Dla nas pasją jest digitalizacja Państwa wspomnień, cyfrowe zapisanie najważniejszych chwil i udostępnienie ich w wielu kopiach. W RetroChwilach zależy nam na jakości oraz na Państwa komforcie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przekazując nam materiały, oddają Państwo swoje najcenniejsze wspomnienia w nasze ręce. Dbamy o nie, jak o najlepszych przyjaciół.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakładką cennik.


CENNIK