Przegrywanie kaset VHS-C, Hi8, Digital 8, miniDV

Przegrywanie kaset VHS-C, Hi8, Digital 8, miniDV

30.00zł

Zamów przegrywanie małych kaset VHS o dowolnej długości.

Cena jednostkowa obejmuje pierwszą godzinę nagrania. Przegrywamy kasety w standardach: VHS-C, Hi8, Digital 8, miniDV o dowolnej długości. Powierzony materiał przetwarzamy z wysoką jakością kodowania do formatu MPEG4.

Co otrzymujesz?

W standardzie udostępnimy Ci przegrane materiały do pobrania online.
Dodatkowo możesz zamówić zgranie swoich materiałów video na DVD lub na pendrive.

Otrzymasz pliki o wysokiej jakości w formacie MP4, które możesz odtworzyć na komputerze lub na telewizorze. Gotowe pliki otrzymasz do prywatnego katalogu w chmurze (Dropbox) za pośrednictwem zabezpieczonego linku, który będzie dostępny przez 30dni.

Jak wybierać opcje dodatkowe?

Najpierw wybierz opcje zaznaczając kwadrat po lewej stronie opisu. Następnie dodaj ilość. Po dodaniu ilości wyświetli Ci się wartość dodanej opcji. Na każdym etapie dodawania opcji możesz obserwować cenę ostateczną.

Ile masz kaset do przegrania?
 

 • Wybierz opcje dodatkowe
  • 10 zł
  • 10 zł
  • 45 zł
  • 65 zł
  • 16 zł
  • 39 zł
Kategoria:

 


W dzisiejszych czasach mało kto już pamięta, że materiały filmowe, muzykę, zdjęcia przechowywało się na innych nośnikach niż DVD, CD czy MP3. Co więcej, niewiele dzieci wie, że istniało coś takiego jak kasety video lub mini kasety. Nie są sobie w stanie wyobrazić, jak kasety wyglądały. A kiedy pokazujemy im materiał, nie mają pojęcia, czym on jest i jak powstał.

Tymczasem w zakamarkach rodzinnego archiwum odkrywają ze zdumieniem kasety, których nie potrafią odtworzyć. Czy również w Państwa domu znajdują się takie taśmy lub inne materiały filmowe? Jeśli tak, zapraszamy do skorzystania z usług naszego studia. Oferujemy kompleksowe usługi przegrywania materiałów filmowych z różnego rodzaju nośników.

W RetroChwilach przegrywanie kaset VHS-c czy kaset MiniDV trwa bardzo krótko. Przegrywanie, zgrywanie czy kopiowanie materiałów nie jest bowiem niczym skomplikowanym. Wymaga jednakże specjalistycznego sprzętu, którego nie znajdą Państwo w każdym domu.

Dlaczego? Ponieważ zwyczajnie nie opłaca się go kupować dla przegrania kilku kaset. Tymczasem w RetroChwilach dysponujemy zarówno odpowiednim sprzętem, jak i specjalistyczną wiedzą, jak zachować materiał z wysoką jakością kodowania (kodek H264) tak, by mogli się Państwo cieszyć doskonałej jakości obrazem w formacie .avi.

Dbając o najwyższą jakość naszych usług, zapewniamy naszym klientom nie tylko jakość, ale i dyskrecję. Na powierzonych nam materiałach znajdują się bowiem nie tylko najważniejsze, ale także często bardzo intymne chwile z ich życia. U nas mają Państwo pewność, że dane są bezpieczne.

tel: 609 603 400