fbpx

Przegrywanie taśm filmowych 8mm i Super 8

Przegrywanie taśm filmowych 8mm i Super 8

15.00zł

Zamów przegrywanie Taśmy filmowej 8mm lub Super 8 o dowolnej długości.

Cena jednostkowa obejmuje każdą rozpoczętą minutę nagrania.
Przy złożeniu zamówienia płacisz za pierwszą minutę.

Po wykonaniu zlecenia prześlemy rozliczenie. Po dokonaniu ostatecznej zapłaty prześlemy materiały w postaci linku do pliku, zamówionej płyty lub pliku na pendrivie.

Powierzony materiał przetwarzamy z wysoką jakością kodowania do formatu MPEG4, który możesz odtworzyć na komputerze lub na smart-tv.

Ile taśm masz do przegrania?
 

  • Wybierz opcję nagrania:
    • 0 zł
    • 10 zł
    • 45 zł
    • 0 zł
Kategoria:

 


Taśmy filmowe 8mm są już nośnikiem praktycznie niedostępnym na rynku. Można je spotkać jedynie w archiwach, u dziadka na strychu lub u pasjonatów i kolekcjonerów. Tymczasem wiele filmów sprzed lat kręconych było właśnie na takich taśmach. By zachować zapisany na nich materiał, warto zadbać o jego prawidłowe zabezpieczenie.

Taśmy filmowe, jak wiele podobnych materiałów celuloidowych, z czasem ulega zniszczeniu. Stają się kruche, podatne na sklejenie, czy złamanie. Niewłaściwe przechowywanie może doprowadzić do szybkiego zniszczenia drogich nam materiałów. Dodatkowo obraz na nich traci z czasem na jakości, a jego odtworzenie bez specjalnego projektora jest praktycznie niemożliwe.

Dlatego warto wcześniej pomyśleć o tym, jak zadbać o wspomnienia. Przegrywanie taśm filmowych 8mm nie jest skomplikowane, ale wymaga specjalistycznego sprzętu. W RetroChwilach wykonujemy usługę przegrywania kaset digital 8 o dowolnej długości. Powierzony materiał przetwarzamy z wysoką jakością kodowania (kodek H264) do bardzo wydajnego i popularnego formatu .avi.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że na swoich filmach Klienci bardzo często przechowują najważniejsze dla nich uroczystości (ślub, komunia, wesele) lub niepowtarzalne chwile (pierwszy krok dziecka, pierwszy uśmiech), w naszej firmie dbamy o to, by wszelkie powierzone nam materiały były bezpieczne i traktujemy je z najwyższą uwagą.

Wysoka jakość nagrania docelowego pozwala również na jego skopiowanie i przechowywanie w kilku egzemplarzach tak, by Klient miał pewność, że żaden z materiałów nie zostanie zniszczony.

CENNIK